Графік роботи:

Будні: 9:15–18:00

Сб: 10:00–14:00

0
Мій кошик

Знадобилося купити нові запчастини на Mercedes A-class W176?

З 90-х років виробництво компактних автомобілів набирало обертів, через збільшення кількості автовласників. Mercedes практично відразу встав на вістрі трендів і представив A-class.

 

Серія вийшла настільки популярною, що в 2013 році вийшло третє покоління під нумеруванням W176 і протрималося до 2018 року. Модель досить сильно відійшла від попередніх ітерацій, але це не означає позбавлення від технічних проблем. Для покупки запчастин Mercedes A-class W176 залишається ще безліч приводів і ми розповімо про них докладніше.

Швидше за все, Вам доведеться з цим зіткнутися в Mercedes A-class W176

Що стосується поліпшень для комфорту водія, виробник істотно переробив наповнення салону. Воно стало більш преміальним, а матеріали істотно оновили в позитивну сторону. Додали нові електронні системи, що спрощують взаємодію з авто. Корпус приємно осучаснили новими лініями.

 

Практично відразу після релізу з'явилися проблеми з мультимедійною системою, вирішити які досить сложно. Якщо ця неприємність більше стосується комфорту, то ось технічні поломки можуть стати значно більшою проблемою і без нових запчастин на Мерседес A-class W176 їх не виправити.

 

Найчастіше в автосервіс звертаються з наступних причин:

 

  1. Швидкий знос підвіски — занадто жорстка система досить швидко зношується на українських дорогах.
  2. Подушки безпеки — сам виробник визнав їх недостатню надійність.
  3. Втрата підтримки від підсилювача гальм.
  4. Проблеми з вкладишами двигуна.
  5. Розтягнення ланцюга ГРМ.
  6. Забивання турбофільтрів і паливних форсунок сажею.
  7. Можливі проблеми з диференціалом.

 

Насправді, автомобіль вийшов досить надійним, за оцінками, вище середнього. На жаль, будь-металевий апарат не вічний і Вашій машині просто знадобляться кілька нових запчастин на Mercedes Benz A-class W176. Також, не забувайте своєчасно проводити технічне обслуговування.

Де в Україні знайти каталог запчастин Mercedes A-class W176?

Ви вже в інтернет-магазині Bestparts, а значить, можете побачити найкращі ціни на оригінальні комплектуючі для Mercedes Benz A-class W176. У нашому розпорядженні знаходиться власний склад в Києві, звідки і проводяться всі відправки в день оформлення замовлення. Просто оформіть заявку!

Вгору
Яндекс.Метрика