Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб: 10:00–14:00

0
Мій кошик

Запчастини Mercedes CLA C118

Задумали ремонт і потрібні запчастини Mercedes CLA-class C118?

Далеко не кожному автолюбителю потрібна велика машина. Багато хто хоче, і можуть собі дозволити, преміальне авто, але в компактному корпусі. Це і більш зручно в міських умовах, і можливість безпроблемно водити самостійно, без залучення найманого водія.

 

Для задоволення таких потреб, автовиробник Mercedes в 2018 році випустив друге покоління CLA-class з нумерацією C118. Оновили дизайн і електроніку, збільшили розміри, але технічний пристрій істотно не змінилося.

 

Перше покоління явно не було втіленням відомої "німецької надійності". Поки немає точних даних по поломок, але можна припустити можливі приводи покупки запчастин на Mercedes CLA-class C118, спираючись на попередню версію.

Спробуємо подивитися ближче на Mercedes CLA-class C118

Устрій нового Mercedes CLA-class C118 став ще складніше від попереднього. Якщо раніше вона не відрізнялася надійністю, і тут "покращення" можуть досить швидко зажадати нових деталей Mercedes CLA-class C118.

 

Рекомендуємо звернути особливу увагу на підвіску. Вона відмінно відпрацьовує свої функції, але її розробляли для якісних європейських доріг. Українські досить швидко зношують важливі елементи, а якщо подивитися на такі ж підвіски в інших моделях, ремонтом доведеться займатися вже на 60,000 км. пробігу.

 

Також, за минулими даними, наступний список може стати основними причинами покупки запчастин Мерседес CLA-class C118:

 

  1. Приводні вали.
  2. Паркувальні датчики.
  3. Двигун.
  4. Системи охолодження.

 

Не забуваєте про необхідність вчасно проходити техогляд. Багато власників машин нехтують цими процедурами, що тільки прискорює знос важливих і дорогих вузлів. Така практика доводить ситуацію до "так дешевше купити нову, ніж лагодити цю".

Де і чому потрібно купувати оригінальні запчастини Мерседес CLA-class C118?

Єдина можливість максимально довго продовжувати безпроблемну експлуатацію автомобіля — встановлювати оригінальні запчастини Мерседес CLA-class C118. Вони дійсно можуть пропрацювати позначений виробником термін і не підведуть навіть при великих навантаженнях.

 

В Україні, такі комплектуючі завжди можна купити в інтернет-магазині Bestparts. Працюйте з надійним продавцем, в розпорядженні якого власний склад в Києві. Ми можемо максимально швидко доставити замовлення, а від Вас потрібна тільки заявка!

Вгору
Яндекс.Метрика