Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб: 10:00–14:00

0
Мій кошик

Запчастини Mercedes Sprinter

Знадобилося купити нові запчастини Mercedes Sprinter в Україні?

Зараз рідкісний бізнес обходиться без стабільних вантажно-пасажироперевезень. Для цього далеко не завжди потрібен повноцінний автобус або вантажівка. Багатьом, для задоволення потреб, цілком вистачить покупки мікроавтобуса Mercedes Sprinter.

 

Дана серія автомобілів проводиться з 1995 року і відмінно тримається в наші дні. Серед усіх лінійок Mercedes, це досить рідкісний показник. Мікроавтобус відмінний і за габаритами, і за вантажопідйомністю, і за кількістю актуальних моделей.

 

Як і у всіх автомобілях, Mercedes Sprinter теж вимагає покупки деталей. Нові оригінальні запчастини на Мерседес Спринтер можуть знадобиться раптово і ми хочемо розповісти про можливі причини виникнення таких ситуацій.

З чим стикаються власники Mercedes Sprinter: причини поломок?

Мікроавтобус важко назвати ніжною машиною. Його відразу проектують з розрахунком на транспортування великих вантажів. Тобто, конструкція повинна бути втіленням німецької надійності, але з законами фізики не посперечатися. Природний знос і подолання 100.000 км по наших дорогах доконають будь-яку машину.

 

Перший, по поширеності несправностей, вузол — двигун. Машина розрахована на перевезення ваги до 3 тонн, але при навантаженні від 1 тонни, двигун вже перенапружується. Фактично, він стає заручником власної потужності.

 

Далі йде підвіска, куди в якості нових запчастин Mercedes Benz Sprinter, часто потрібні нові важелі та амортизатори. Тут впливають не тільки великі вантажі, а й стан українських доріг.

 

Це два яскравих приклади, впливати на які водій не в силах. На жаль, доведеться звикнутися з необхідністю купівлі нових запчастин на Mercedes Sprinter і краще це не відкладати. Затримки можуть погіршувати ситуацію і здорожчати ремонт.

 

Всі бажаючі купити оригінальні запчастини Мерседес Sprinter завжди можуть це зробити в інтернет-магазині Bestparts. Ми працюємо тільки з ліцензованими комплектуючими і намагаємося пропонувати кращі ціни в Україні. Оформляйте замовлення на нашому сайті!

Вгору
Яндекс.Метрика