Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб: 10:00–14:00

0
Мій кошик

Запчастини PORSCHE Taycan 9J1

Хочете купити запчастини Porsche Taycan 9J1 для ремонтних робіт?

Світ електрокарів поступово витісняє з ринку автомобілі на двигунах внутрішнього згоряння. Автовиробники розуміють, що якщо зараз не почати працювати в даному напрямку, через пару років можна просто залишитися за бортом тенденцій і продажів.

 

Німецька компанія Porsche це зрозуміла досить швидко і в 2019 році запустило серійне виробництво Porsche Taycan. Це повністю електричний автомобіль, але поки по ньому немає статистик несправностей. Ми хочемо розповісти про можливі причини для покупки оригінальних запчастин на Porsche Taycan.

Будьте готові до можливих проблем з Porsche Taycan

Є безліч плюсів розробки повністю електричних автомобілів. Приміром, у всі машинах Porsche є "сімейні" проблеми з силовою установкою внутрішнього згоряння. Тут немає подібних проблем, адже немає і ДВС.

 

Основна проблема будь-якого електрокара — розряджений акумулятор. Зрозуміло з розрядженим акумулятором, ця машина навіть з місця не рушить. Якщо акумулятор зламається, обов'язково необхідно його замінювати в найкоротші терміни.

 

Також, може підвести підвіска. Автомобіль низький і пристосований до якісних європейських доріг. Українські "напрямки" часто вдвічі швидше зношують оригінальні запчастини для Porsche Taycan. Звичайно, говорити про довгожительство підробок навіть не доводиться.

Вже знадобилося купити запчастини для Порше Тайкан?

Інтернет-магазин Bestparts намагається передбачати попит на різні комплектуючі. Начебто, ці машини ще не повинні ламатися, а на нашому складі в Києві вже є повний каталог запчастин на Porsche Taycan. До речі, наявність всього запропонованого завжди строго контролюється. Оформляйте замовлення на нашому сайті!

Вгору
Яндекс.Метрика