Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб: 10:00–14:00

0
Мій кошик

Запчастини Mercedes E W213

Ремонт машини не провести без запчастин Mercedes E-class W213?

Кожна автомобільна лінійка має своїх шанувальників. Комусь цікава дорога розкіш, комусь практична скромність, а хтось хоче отримати оптимальний комфорт, статусність, але за нормальний цінник.

 

Увагу таких клієнтів завжди притягує Mercedes E-class. П'яте покоління під номером W213, що випускається з 2016 року, стало більше попередника і отримало більш досконалі системи безпеки і силові агрегати. Поки важко сказати, які сімейні хвороби точно зажадають нових запчастин на Mercedes E-class W213.

 

Поки статистика несправностей тільки збирається, ми можемо припускати, грунтуючись на минулих моделях і характерні проблеми Mercedes. Вже відомо, що входить в обов'язкову програму проходження техобслуговування, на чому ми акцентуємо увагу.

До чого потрібно підготуватися власнику Mercedes E-class W213?

Почнемо з самого очевидного-основні проблеми почнуться по проходженню позначки 100,000 км. пробігу. Виняток становлять тільки балони пневмопідвіски, потребують заміни на 50,000-60,000 км. Схожі показники має ремінь ГРМ і його розтяжувачі.

 

З характерних проблем саме цим автомобілям вже відзначилися:

 

  1. Утворення іржі під спученою фарбою.
  2. Навігаційні збої.
  3. Відмова підйомників водійських стекол.

 

Що стосується технічного обслуговування, то настійно рекомендується суворе дотримання зазначених виробником термінів. Це дійсно допомагає продовжити експлуатацію важливих запчастин Мерседес E-class W213 і вкладення в техогляд зможуть відчутно відбитися в відстрочення ремонту.

 

Чому автозапчастини Mercedes E-class W213 повинні бути оригінальними? Підробки не можуть і третини покладеного терміну відпрацювати, що автоматично збільшує витрати на утримання. Окремо скажемо про безпеку, адже якщо важливий елемент підведе в момент перевантаження, що знаходяться всередині можуть виявитися у великій небезпеці. Заводська якість можна отримати тільки від оригінальних деталей.

Потрібен каталог запчастин Mercedes E-class W213 в Україні?

Тут все просто, адже Ви вже в інтернет-магазині Bestparts! Ми пропонуємо тільки оригінальні деталі і за найкращими цінами в країні. Приємним бонусом для клієнта стане швидкість доставки, адже запас комплектуючих зберігається на нашому власному складі в Києві з жорстким контролем наявності. Оформляйте замовлення і зможете швидко відремонтувати машину!

 

Вгору
Яндекс.Метрика