Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб: 10:00–14:00

0
Мій кошик

Запчастини Mercedes E W212

Автозапчастини Mercedes E-class W212 з доставкою по Україні!

Багато автолюбителів намагаються дотримуватися оптимальної розкоші в купуються автомобілях, адже “навіщо платити більше?". Німецький автовиробник Mercedes вміє робити відмінні бізнес-класи середнього цінового сегмента і не "за всі гроші світу".

 

Відмінним показником такої політики компанії можна вважати Mercedes E-class W212, що випускається між 2009 і 2016 роками. Не дивно, що ця модель користується величезним попитом навіть на старому ринку, але і власники не поспішають з нею розлучатися.

 

Якщо і ви прикипіли всією душею до свого Мерину, потрібно вибирати тільки якісні оригінальні запчастини Mercedes E-class W212 для підтримки його працездатності. Ресурс у машини великий, але реалії українських доріг відчутно його вкорочують.

Що в Mercedes E-class W212 підводить частіше іншого?

Відразу обмовимося, що в модельному ряді представлені різні конфігурації корпусів. Десь можуть проявлятися більш характерні проблеми, що не зустрічаються в інших корпусах. Ми поговоримо про загальний середній знаменник.

 

Якщо в машині встановлений дизельний двигун, підготуйтеся до наступного:

 

  1. Проблеми з п'єзо-форсунками.
  2. Протікання охолоджуючої рідини.
  3. Свист турбіни.
  4. Форсунка.
  5. Турбонагнітач.

 

Бензиновий мотор відрізняється:

 

  1. Білий дим при холодному пуску.
  2. Металевий тріск на запуску.
  3. Швидкий знос зубів балансувального валу.
  4. Проблеми з випускним колектором.
  5. Задири на циліндрах

 

Загальною несправністю і приводом для покупки деталей Mercedes E-class W212 можна назвати розтягнення ланцюгів ГРМ і знос натягування.

 

Підвіска встановлювалася багатоважільна в стандартній комплектації. Вона відмінно нівелює проблемні дороги, але не може похвалитися довговічністю. За доплату, Вам могли встановити пневмопідвіску, але тут нові запчастини Мерседес E-class W212 знадобляться ще частіше стандарту.

 

З актуальних поломок можна відзначити виходи з ладу гідравлічних клапанів та гідротрансформаторів, перегрів масла, пробої пневмоподушок, збої центрального замку, відмова склопідйомників. При цьому, машина дійсно вважається втіленням німецької надійності, особливо в порівнянні з конкурентами в ніші.

Де замовити запчастини Mercedes E-class W212?

В інтернет-магазині Bestparts представлений повний каталог запчастин Mercedes E-class W212. Всі вони оригінального виробництва, а підробок і альтернатив на нашому сайті Ви не знайдете. Відвантаження покупок проводяться з нашого власного складу в Києві. Ми чекаємо на ваше замовлення!

 

Вгору
Яндекс.Метрика