Графік роботи:

Будні: 9:15–18:00

Сб: 10:00–14:00

0
Мій кошик

Запчастини PORSCHE Macan

Основні причини купувати запчастини для Porsche Macan

Позашляховики в Україні користуються великою популярністю, незважаючи на те, що більшість подібних машин використовуються тільки в міських умовах. Досить популярним вибором у наших водіїв вважається модель Porsche Macan.

 

Стильний, надійний і досить прохідний автомобіль, але не позбавлений недоліків. Звичайно, власнику доведеться купувати запчастини на Porsche Macan через природний знос різних вузлів, але до серійних неприємностей краще готуватися заздалегідь.

Найчастіші проблеми з Porsche Macan

Відзначимо, що дані машини вважаються одними з найнадійніших в класі. Наступні моменти не варто сприймати в багнети до своїх авто, невеликі вади цілком допустимі. Зрештою, це металевий агрегат, а продукти інших брендів відрізняються ще більшими несправностями.

 

Почнемо з характерного слабкого місця машин Porsche, обладнаних восьмициліндровими двигунами — задири поршневого клапана. Це вважається найпоширенішим зверненням в сервіс, пов'язаним з виробничим браком. Якщо встигли помітити неполадки, можна обійтися покупкою запчастин на Порше Макан, а саме шорт-блока.

 

Важкі запущені випадки зажадають повної заміни двигуна, що неприємно здивує власника автомобіля. Заміна шорт-блоку проводиться з повним розбиранням двигуна, а це може показати додаткові проблеми.

 

Не менше проблем приносить середня частина глушника. Важко визначити точну кількість кілометрів перед появою сторонніх шумів і стукотів під днищем, це індивідуально. Для усунення, нові запчастини Porsche Macan просто необхідні.

 

Трохи рідше власники Porsche Macan стикаються з поломками в коробки передач. Як правило, це необхідність в заміні Мехатроніка або установка повністю нового вузла КПП.

Де в Україні купити оригінальні запчастини на Porsche Macan?

Якщо з Вашим Porsche Macan трапилася технічна неприємність, нові деталі завжди можна купити в інтернет-магазині Bestparts. У нашому каталозі представлені тільки оригінальні деталі.

 

Всі замовлення відправляються з власного складу в Києві. Жителі столиці можуть забрати покупку в офлайн магазині. Іногороднім клієнтам намагаємося максимально швидко відправити потрібні деталі поштою. Оформляйте заявку на нашому сайті!

Вгору
Яндекс.Метрика