Бажання
Добавьте товары в желания
Графік роботи:

Будні: 9:15–18:00

Сб: 10:00–14:00

0
Мій кошик

Запчастини Mercedes GLS X166

Всі потрібні запчастини Mercedes GLS-class X166 для ремонту в одному місці!

"Немає межі досконалості" подумали конструктори Mercedes і представили світу GLS-class. Це найбільші з доступних позашляховиків від німецького виробника.

 

У 2012 році, вийшло вже друге покоління, з додатковим збільшенням габаритів кузова і оновленням технологічних рішень. Любителі преміальних позашляховиків звернули увагу на нове рішення.

 

Настільки великі розміри вимагають підвищених вимог до міцності і безпеки. Головним ворогом машини стають її ж розміри, що і призводить до постійної необхідності купувати нові автозапчастини Mercedes GLS-class X166.

Головні проблеми автомобіля Mercedes GLS-class X166

Якщо Ви стали власником такої машини, готуйтеся до постійних проблем з підвіскою. Тут встановлюють тільки пневматичну підвіску, а її головний амортизуючий елемент, пневмоподушках, під такими навантаженнями, дуже швидко зношується. Якщо гума пробита, авто просто не рушить з місця.

 

Двигуни виявилися дуже схильними до утворення задирів циліндрів. Якщо процес вчасно не зупинити, може знадобиться повна заміна двигуна, а це не набагато дешевше покупки нової машини. Інші проблеми "по дрібниці" виникають досить часто після 50,000 км пробігу, і без нових деталей Mercedes GLS-class X166 їх не виправити.

 

З менш поширених, але неприємних поломок можна виділити:

 

  1. Текти переднього сальника АКПП.
  2. Поява сторонніх звуків в насосі гідропідсилювача.
  3. Знос гідроблоку.
  4. Перегрів плати управління гідроблоку.

 

В настільки великій машині, техогляд також стає дуже витратним заходом, але його проходити строго обов'язково. Потрібно купувати оригінальні витратні запчастини на Mercedes GLS-class X166 і мастила, і своєчасно їх замінювати. Зволікання загрожують великими витратами на більш серйозний ремонт.

Де в Україні купити всі потрібні запчастини Mercedes GLS-class X166?

Інтернет-магазин Bestparts хоче запропонувати повний каталог запчастин Mercedes GLS-class X166 для жителів будь-якого міста України. Ми працюємо тільки з оригінальними запчастинами.

 

Власний склад в Києві дозволяє нам доставляти покупки протягом 2-х годин по місту або відправляти їх поштою в день оформлення. Хочете працювати з кращими? Просто оформляйте замовлення!

 

Вгору
Яндекс.Метрика