Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб: 10:00–14:00

0
Мій кошик

Запчастини Mercedes SL R230

Шукаєте нові запчастини на Mercedes SL-class R230 в Україні з доставкою?

Багато автовласників хочуть приковувати заздрісні погляди на свій автомобіль. Така машина повинна виділятися в загальному потоці, як мінімум, формою кузова, але і технічні характеристики повинні не підкачати.

 

Німецька компанія Mercedes пропонує власне бачення рішення-SL-class R230. Це спортивний родстер, який є п'ятим поколінням свого сімейства. Його випускали в проміжку між 2001 і 2011 роками.

 

За випуск, виробник проводив два рестайлінгу. Машина вважалася досить якісною, і це доведено часом. Деякі апарати впритул наблизилися і переступають двадцятирічний поріг експлуатації, але звичайно, не обходиться без покупки нових запчастин Mercedes SL-class R230.

Що в Mercedes SL-class R230 зажадає запчастин?

Це дуже дорогий і складно сконструйований автомобіль. Його ремонтом повинні займатися професіонали і тільки з використанням оригінальних автозапчастин Mercedes SL-class R230.

 

Наявність такої машини не передбачає самого обережного стилю водіння, тому надійність і цілісність конструкції стає питанням безпеки водія і пасажира.

 

Підроблені деталі Mercedes SL-class R230 навіть наполовину робочого терміну оригіналу не претендують, рідко дотягуючи до третини. Тобто, якщо вирішили один раз заощадити, будьте готові оплатити підробку і роботу по її установці тричі.

 

Отже, авто вийшло досить витривалим, але слабкі місця є:

 

 1. Зірочки ГРМ.
 2. Маслос'емниє ковпачки.
 3. Форсунка.
 4. Система вентиляції картерних газів.
 5. Паливна помпа.
 6. Демпфер шківа коленвала.
 7. Електрика та електроніка.
 8. Гідропідсилювач керма.
 9. Прокладки і сальники двигуна.

 

Деякі роботи можна провести вручну і якось продовжити життя вузлу, але більша частина несправностей гостро потребує запчастин Mercedes Benz SL-class R230.

 

Не варто забувати про обов'язкове проходження техогляду, що може дійсно продовжити термін експлуатації важливих агрегатів. Крім візуального та електронного оглядів, проводяться заміни:

 

 1. Всіх рідин.
 2. Фільтрів повітря і мастильних речовин.
 3. Витратних матеріалів.

Шукаєте повний каталог запчастин Mercedes SL-class R230?

На сторінках інтернет-магазину Bestparts знаходяться найповніший збірник справжніх оригінальних комплектуючих. Всі вони доступні в Україні, на нашому власному складі в Києві, з доставкою по столиці та в інші міста країни. Вам потрібно тільки оформити замовлення і в стислий термін отримати потрібні деталі!

 

Вгору
Яндекс.Метрика