Графік роботи:

Будні: 10:00–17:00

Сб: 10:00–14:00

0
Мій кошик

Запчастини PORSCHE Cayenne 958

Нові оригінальні запчастини для Porsche Cayenne 958 з доставкою

Будь-яка успішна автомобільна серія буде мати потребу в логічному продовженні. Зрозуміло, це стосується і Porsche Cayenne, який здобув заслужену популярність в період випуску 2002-2010 року.

 

Третє покоління (по-чесному, друге) стало хорошою роботою над конструкційними недоліками попередніх серій. Звичайно, не обійшлося без слабких місць, усунення яких і складає основний попит на запчастини Porsche Cayenne 958.

 

Шість років випускалися машини цього покоління, а в 2016 році випуск припинився через презентацію наступника. Зараз накопичилося безліч статистичних даних з автосервісів і ми можемо з упевненістю Вас проінформувати про можливі проблеми.

Можливі поломки в автомобілях Porsche Cayenne 958

На жаль, основна проблема з двигунами не змінилася і також поршні задираються. Якщо Вам довелося зіткнутися з подібним, необхідно максимально швидко купувати нові запчастини на Порш Кайен 958. Зволікання загрожують повною заміною силової установки.

 

Хороша новина в тому, що більшість проблем попередників дійсно виправили, але і нові з'явилися:

 

  1. Дуже слабкий ланцюг роздавальної коробки.
  2. Швидкий знос фрикційної муфти.
  3. Короткий термін служби сажового фільтра.
  4. Швидкий знос паливних форсунок.
  5. Слабка турбіна.
  6. Течі антифризу і сальників.

 

Це не дуже страшні несправності, але виправити їх без покупки нових запчастин на Porsche Cayenne 958 не вдасться.

 

Щоб максимально довго зберігати заводську надійність конструкції, просто необхідно використовувати оригінальні комплектуючі. Підробки можуть істотно нашкодити працездатним пристроям.

Шукаєте надійного продавця запчастин для Порше Каен 958?

Все просто! Ви вже на сайті кращої київської фірми з продажу оригінальних комплектуючих для люкс-автомобілів. Інтернет-магазин Bestparts пропонує найповніший електронний каталог запчастин Porsche Cayenne 958.

 

Тільки ми можемо гарантувати найшвидшу відправку замовлень, адже всі комплектуючі зберігаються на нашому власному складі з контролем кількості. Приміром, в інші міста України замовлення відправляються в день оформлення, а по Києву протягом двох годин доставляються замовнику. З нами працювати зручно!

Вгору
Яндекс.Метрика