На початку 80-х для участі в марафоні Париж-Дакар не було якихось суворих обмежень і вимог до автомобілів. Учасники могли заявитися за кермом чого завгодно. На одних із перегонів учасником став Rolls-Royce Corniche, який зробили повноцінним позашляховиком.

Цей автомобіль побудували гонщики Жан-Крістоф Пелетьє і Тьєррі де Монкорже. Спонсором проекту стала компанія Christian Dior. Готовий автомобіль назвали Jules, тоді Dior тільки запустили нову лінійку парфумів під такою назвою.

У цього Rolls-Royce Corniche немає майже нічого спільного з серійною моделлю. Навіть кузов замінили аналогом із плексигласу. Раму взяли зі старого Toyota Land Cruiser DJ45. 5,7-літровий V8 взяли з Chevrolet Corvette. Позашляхові можливості з'явилися за рахунок високого кліренсу і потужних позашляхових шин.

На жаль, позашляховий Rolls-Royce Corniche дістався фінішу вже після заліку. Він зберігся і зараз у робочому стані, а в грудні 2024 року його продали на аукціоні за 596,420 євро.

Зараз на інтернет-аукціоні eBay пробують продати репліку, створену за образом Jules. Тут за основу взяли Rolls-Royce Silver Shadow 1973 року. Його перевели на повнопривідне шасі пікапа Mitsubishi L200 2007 року випуску. Рідний двигун замінили на V4 турбодизельний від Mitsubishi. Також збільшили паливний бак, який дасть можливість при повній заправці долати 2000 км.

Продавець із Великої Британії каже, що всі роботи обійшлися йому в $41,000. Зараз він готовий розлучитися з моделлю навіть за більш скромну суму. Залишається подивитися, чим закінчаться торги!