Німецький автовиробник Mercedes представив електричний кросовер EQB у квітні поточного року. Спочатку він планувався лише для продажу у Китаї. У компанії оцінили успіхи машини на китайському ринку і тепер хочуть розширити географію кросовера та на Європу. Це офіційна заява прес-служби Mercedes.

У наші широти автомобіль потрапить у двох виконаннях: EQB 350 4Matic та EQB 300 4Matic. Перша отримає силову установку на 292 кінські сили, а друга буде молодшою ​​версією з потужністю 228 коней. До 100 км/год електричні кросовери розганятимуться за 8 і 6,2 секунди. Максимальну швидкість обмежили програмно на позначці 160 км/год.

Обидва кросовери отримають акумулятор з об'ємом 66,5 кВтг. Він дозволить долати до 419 кілометрів на одному заряді. З 10% до 80% батарея заряджатиметься 30-35 хвилин.

Покупцеві на вибір нададуть 5-місцеву та 7-місцеву конфігурацію салону. З обладнання буде доступно три пакети: Advanced, Advanced Plus та Premium. У топовій конфігурації новинка матиме панорамний дах, систему глибокого огляду та аудіосистему Burmester.

Додатково буде доступним дизайн-пакет Electric Art. До нього увійдуть: двоколірні 18-дюймові диски та особливе оформлення салону з використанням штучної шкіри Artico та тканини Cupertino.

Європейські версії електрокара збиратимуться на заводі в угорському Кечкеметі. У дилерів новинка з'явиться вже наприкінці цього року.