Автосалон Classic Youngtimers Consultancy зважився виставити на продаж унікальний тривісний пікап Mercedes X-Class. Всього за 95.000 Євро вам доставлять цей шестиколісний позашляховик, побудований голландською компанією Classic Youngtimers.
Дивно, але незважаючи на величезний цінник, цей позашляховий пікап все-одно залишається дешевше Mercedes-Benz G63 AMG 6x6.
Тривісний Mercedes X-Class створювався як більш практична альтернатива G63 AMG 6x6. Тут дизельний мотор V6 з потужністю на 258 кінських сил. Вантажну платформу обтягнули металевими листами.
Також встановили інші модифіковані колісні диски з позашляховими шинами. Радіаторну решітку виконали в стилістиці AMG з вертикальними ламелями і розширені арки.